Nadnevak

Termin

Sadržaj

Odgovoran

RUJAN

01. petak

 

Prvi dan nastave

Razrednici

05. utorak

15.00

Sveta misa za učenike

Razrednici, odgajatelji

21. četvrtak – 24. nedjelja

 

Usavršavanje na Pagu

Marija Ž. Kovač

23. subota

 

Volontersko trčanje Rotary u Baji

Zoltan Perlaki

26. utorak

 

Mjerenje kompetencija kod učenika 8. r. u svezi odabira budućeg zanimanja

Ravnateljica, Eva Gorjanac Galić

27. srijeda

9.30

Dan sv. Mihovila u Vrtiću

Vrtić, A. Filaković

29. petak

 

Dan mađarskog đačkog sporta

Zoltan Perlaki

LISTOPAD

02. ponedjeljak

15.00

Dogovor

Uprava škole

04. srijeda

 

 

Svjetski dan životinja

 

Aniko Filaković, M. Sibalin, nastavnici popodnevnog boravka

04. srijeda

 

Svjetski dan pješačenja

Đačka samouprava, Zoltan Perlaki

06. petak

 

Prisjećanje na Aradske mučenike

Razrednici (na satu)

06. petak

 

Probno mjerenje kompetencija

E. G. Galić, Ildiko V. K., 8. razred

19. četvrtak

 

Izlet u Pečuh

Eva G. Galić, Mirjana Šibalin, Marijana Jakošević

21.-23.10.

 

Izlet nastavnika u Pulu

Nastavnici

20. petak

11.00

Svečanost u povodu 23. listopada

Eva András, Zoran B.

25. srijeda

 

Rok prijave na Croatiadu

Eva G. Galić, M. Jakošević

Tijekom mjeseca

 

Zaštita životinja

Učenički dom

Tijekom mjeseca

 

Baćin – Susret hrvatskih učenika iz Bačke

M. Jakošević, Eva G. Galić

28.10. – 05.11.

 

Jesenski raspust (zadnji dan nastave: 27.10. petak, prvi dan nastave: 06.11. ponedjeljak)

 

STUDENI

09. četvrtak

 

Dan profesionalne orijentacije

Razrednici

10. petak

 

Jesenska sjednica

Uprava škole

11. subota

 

Državni dan Hrvata

(Velika Kaniža)

 

13. ponedjeljak

16.00

Roditeljski sastanak

Razrednici

15. srijeda

11.00

Croatiada

Eva G., Mirjana Šibalin, Marijana J., Veronika D. Blažev

16. četvrtak

 

Martinje

Aniko Filaković, Gabor Gunya, nastavnici popodnevnog boravka

30. četvrtak

 

Prijava učenika na centralni prijamni ispit

Eva G. Galić

Tijekom mjeseca

 

Tjedan zdravlja

Učenički dom, razrednici, nastavnici popodnevnog boravka

PROSINAC

01.   petak

 

Advent – paljenje svijeće

 

04. ponedjeljak

15.00

Dogovor

Uprava škole

06. srijeda

 

Sveti Nikola

Razrednici, vijeće roditelja

06. srijeda

 

Doček Svetog Nikole u Učeničkom domu

Učenički dom

08. petak

 

Advent – paljenje svijeće

 

08. petak

 

Svjetski dan nogometa

Zoltan Perlaki, Dačka samouprava

12. utorak i 14. četvrtak

popodne

Priprema za Advent

Razrednici, odgajatelji, Đačka samouprava

15. petak

 

Advent – paljenje svijeće

 

20. srijeda

16.00

Božićna svečanost

Niži razredi, Zoran B., razrednici

21. četvrtak

 

Advent – paljenje svijeće

 

22.12. – 07.01.

 

Zimski raspust (zadnji dan nastave: 21.12. četvrtak, prvi dan nastave: 08.01. ponedjeljak)

 

SIJEČANJ

19. petak

 

Kraj prvog polugodišta – Ocjenjivačka sjednica

Uprava škole, razrednici

20. subota

 

Centralni pismeni prijamni ispiti za 9.r

Eva G. Galić

22. ponedjeljak

 

Dan mađarske kulture

Veronika Dervar Blažev, Eva András

26. petak

 

Izvješćivanje roditelja o polugodišnjim rezultatima

Završna sjednica I. polugodišta

Razrednici

Tijekom mjeseca

 

Klizanje - Baja

Zoltan Perlaki, razrednici, Đačka samouprava

VELJAČA

01. četvrtak

 

Dan križaljke

A.      Mojzes K., Anita Guljaš-Kernya, nastavnici popodnevnog boravka

05. ponedjeljak

16.00

Roditeljski sastanak

Razrednici

12. ponedjeljak

 

Maskenbal

Niži razredi

13. utorak

 

Valentinovo

Viši razredi, Đačka samouprava

25. nedjelja

 

Spomen-dan žrtava komunističke diktature

Razrednici (na satu)

29. četvrtak

 

Dan otvorenih vrata

razrednici, stručni nastavnici

Tijekom mjeseca

 

Maškare u Učeničkom domu

Učenički dom

OŽUJAK

04.03. – 03.06.

 

Mjerenje kompetencije

Ravnateljica, stručni nastavnici

04. ponedjeljak

15.00

Dogovor

Uprava škole

08. srijeda

 

Dan žena

Učenički dom

0d 11. -

 

Dani hrvatskog jezika

Eva G. Galić, M. Jakošević, M. Šibalin, razrednici

14. četvrtak

12.00

Svečanost povodom 15. ožujka

Ildikó V. Kránitzné, Zoran Barić

22. petak

 

Svjetski dan voda

Nastavnici likovnog, tehnike i informatike, Đačka samouprava

Tijekom mjeseca

 

Pripreme za Uskrs u Učeničkom domu, tjedan zdravlja

Učenički dom

Tijekom mjeseca

Dani hrvatskog jezika

 

Projektni dan

(Radni dan bez nastave)

Eva G. Galić, M. Jakošević, M. Šibalin, razrednici

28.03. – 07.04.

 

Proljetni raspust (zadnji dan nastave 27.03. srijeda, prvi dan nastave 08.04. ponedjeljak)

 

TRAVANJ

08. - 12.

 

„Digitalni svijet“

Ildikó K., razrednici

12. petak

 

Proljetna sjednica

Uprava škole

15. ponedjeljak

16.00

Roditeljski sastanak

 

16. utorak

 

Dan sjećanja na žrtve holokausta

Razrednici (na satu)

18.čet.–19.pet.

 

Upis u prvi razred osnovne škole

Uprava škole

22. ponedjeljak

 

Obilježavanje Dana Zemlje

Nastavnici likovnog, tehnike i informatike, Đačka samouprava

Tijekom mjeseca

 

Tjedan novca

Učenički dom

SVIBANJ

01.   srijeda

 

Međunarodni praznik rada

Razrednici (na satu)

02.   četvrtak

16.00

Majčin dan

Razrednici

06. ponedjeljak

15.00

Dogovor

Uprava škole

20. ponedjeljak

 

Duhovi

 

29.   srijeda

16.00

Kulturna smotra

Marija Kovačev M., Zoran B., Anita Guljaš-Kernya, E. Bojić, Aniko Filaković, Szánielné H. Erzsébet, razrednici

31. petak

09.30

Završna svečanost vrtića

Odgojiteljice

31. petak

 

Međunarodni dan djeteta

Magdolna N. N., Zoran Barić, nastavnici popodnevnog boravka

Tijekom mjeseca

 

Trka sa preprekama, Dan djece u Učeničkom domu, „Tko što zna?”

Učenički dom

LIPANJ

04. utorak

 

Dan nacionalnog jedinstva

Razrednici (na satu)

18. utorak

 

Dan Đačke samouprave

Đačka samouprava, razrednici

19. srijeda

 

Dan druženja

Razrednici

21. petak

17.00

Opraštanje 8. razreda

Svečano zatvaranje školske godine

Zoltan Perlaki, Eva G., 7-8. razred

28. petak

 

Završna sjednica

Uprava škole

Tijekom mjeseca

 

Opraštanje u Učeničkom domu

Učenički dom

Tijekom mjeseca

 

Razredni izleti, ekskurzije

Razrednici